Комплексна розробка сайтів

   Комплексна розробка сайтів – завдання, вирішення якої варто доручити професійним фахівцям. Тільки в цьому випадку клієнт може бути впевнений, що його бізнес представлений в Мережі гідним чином, а ресурс виконає своє призначення –  приносити прибуток.
   IGMIR – це молоді, амбіційні професіонали, для яких кожен новий сайт – своєрідний виклик майстерності, можливість самореалізації і спосіб досягнення максимального результату.
   Замовити сайт у нас – значить, отримати на виході працює продукт, який стане ефективним інструментом для отримання прибутку і збільшення доходу компанії.

ПОРТФОЛІО

Чому ми?

Зручна система управління

Період статичних веб-сайтів пройшов. Ми живемо в динаміці і постійних змінах. Тепер вам не обов'язково володіти навичками програмування для того, щоб керувати своїм ресурсом! Досить налаштувати зручну CMS і навчитися у нас процесу наповнення контентом.

Адаптивний веб дизайн

Ще недавно це вважалося дорогим витратою, але тепер є частиною стандартного проекту веб-дизайну ... Вам більше не потрібно створювати і підтримувати два окремих онлайн-проекту. Легко розробити один сайт, який заодно зможе без спотворень розміститися на екранах смарфона.

Професійні дизайнери

Професійні дизайнери у програмах, які відомі дуже вузькому колу спеціалістів, розроблять унікальний смачний дизайн вашої пропозиції.

ГРАФІК РОБОТИ
ПН-ВС: з 9:00 до 20:00
без вихідних та святкових днів

Прийом замовлень через сайт: 24/7 ЦІЛОДОБОВО

Ми приймаємо: