Замовити створення сайту в кредит (розробка сайту в розстрочку).

   Пропонуємо Вам замовити створення сайту в кредит. Ви можете замовити розробку сайту з поетапною виплатою. Для замовлення розробки сайту в розстрочку доступні всі види сайтів.

Замовивши створення сайту в кредит, Ви отримаєте той же комплекс обслуговування, що і в разі повної оплати послуг і маєте можливість виплачувати вартість сайту поетапно, будь-яким зручним для Вас способом.

   Умови кредитної програми замовлення створення (розробки) сайту в розстрочку:
Відсутність будь-яких комісій і націнок. Вартість створення сайту з повною оплатою послуг і з поетапною виплатою абсолютно ідентична.
Зручні рядки і етапи виплат. Періодичність і кількість виплат обмовляється з кожним клієнтом індивідуально з урахуванням тільки Ваших можливостей і побажань. Можливо поділ виплати вартості при покупці сайту в кредит до 6 часткових виплат. (Приклад: замовивши, розробку інтернет магазину з поетапною виплатою в 5 частин вартістю 7999 грн., Ви платите перший внесок (аванс) 1000 грн.,  та по 1399 грн протягом 5 місяців).
Ціни на створення сайтів в кредит від компанії IGMIR залишаються в гривнях і, незважаючи на важку ситуацію на світовому ринку і нестабільність курсу долара підтримуються незмінними. Ви оплачуєте саме ту суму, яка була обговорена при оформленні замовлення.

Замовити сайт в кредит (в розстрочку) ви можете прямо зараз ОНЛАЙН

ГРАФІК РОБОТИ
ПН-ВС: з 9:00 до 20:00
без вихідних та святкових днів

Прийом замовлень через сайт: 24/7 ЦІЛОДОБОВО

Ми приймаємо: